Ons Team

Bij BOL | van Staveren werken ruim 40 mensen, die betrokken zijn en graag meedenken. Een enthousiast en professioneel team van commerciële, logistieke, administratieve en technische medewerkers staan dagelijks voor u klaar.

Bel 0800 0234 238 of mail info@bolvanstaveren.nl.

Directie

Jan Sipke Hulzinga
Directeur
06 86 88 20 98
j.s.hulzinga@bolvanstaveren.nl

Verkoop

Siemen Bakker
06 51 82 10 40
s.bakker@bolvanstaveren.nl

Wim de Boer
06 10 41 44 40
w.deboer@bolvanstaveren.nl

Klaas Kruidhof
06 51 41 83 30 k.kruidhof@bolvanstaveren.nl

Cor van de Berg
06 45 88 07 48
c.vandeberg@bolvanstaveren.nl

Verkoop binnendienst

Stefan de Raat
Manager verkoop binnendienst
06 51 61 46 45
s.deraat@bolvanstaveren.nl

Linda de Laater
0800 0234 238
l.delaater@bolvanstaveren.nl

Erwina Cornelissen 
0800 0234 238
e.cornelissen@bolvanstaveren.nl

Jorn Goos
0800 0234 238
j.goos@bolvanstaveren.nl

Dirk Luykx
0800 0234 238
d.luykx@bolvanstaveren.nl

Logistiek

Dick Hulsebosch
Operationeel manager
06 22 79 38 27
d.hulsebosch@bolvanstaveren.nl

Redmond Plomp
0800 0234 238
r.plomp@bolvanstaveren.nl

Kees Vermaas
0800 0234 238
k.vermaas@bolvanstaveren.nl